O nas

Willa Mały Dworek została wybudowana w stylu Zakopiańskim, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością. Naturalne materiały uzyte do jej budowy, takie jak kamień i drewno, doskonale oddają nutę góralszczyzny.

Naszym Gościom oferujemy noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach de'lux ( posiadających balkon z pieknymi widokami na góry, telewizorem LCD 32", sejfem w pokoju, łazienką oraz meblami i łóżkiem małżeńskim wykonanymi z drzewa modrzewiowego) oraz apartament mieszczący się na II piętrze Willi Mały Dworek. Posiada on dwie sypialnie, które zostały zaaranżowane w różnych stylach architektonicznych.

Pierwszą z nich urządziliśmy w tradycyjnym góralskim klimacie, natomiast inspiracją do aranżacji drugiej był ciepły styl prowansalski. Posiadamy również bezpłatny parking na terenie posesji, oraz ogród, gdzie nasi goście mogą spędzić miłe chwile w bezpośredniej bliskości Tatr.

Położenie willi to idealne miejsce dla osób poszukujacych wypoczynku w ciszy i spokoju, w niewielkiej odległości od głównych atrakcji Zakopanego, które jest turystyczną i noclegową stolicą Polski. Nasz obiekt zlokalizowany jest zaledwie 1,6 km od malowniczych Krupówek, a od Dworca Zakopiańskiego dzieli nas piętnastominutowy spacer.

Najbliższy wyciąg narciarski czy Aqua Park mieszczą się zaledwie 1000m od naszej Willi. Bliska odległość Tatr umożliwia turystom wycieczki w różne partie gór niezależnie od pory roku. Jeśli chodzi o wycieczki rowerowe, trekingi itp. istnieje spora liczba tras rowerowych i szlaków pieszych przebiegających przez Zakopane oraz Tatry. Będąc na Podhalu warto także skorzystać z wód geotermalnych w Zakopanem, Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce.

Naszym celem jest tworzenie ciepłej, sprzyjającej wypoczynkowi atmosfery oraz tradycyjnej góralskiej gościnności. Mamy nadzieję,że pobyt w naszej willi pozostawi po sobie same miłe chwile oraz sprawi iż chętnie będą Państwo do nas wracać. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert specjalnych na naszej stronie internetowej, jak i na portalach społecznościowych Facebook i Google+.


Willa Mały Dworek